fbpx

Co mówią o mnie inni?

Zadowolenie klientów to mój priorytet, docelowo również powód dlaczego chcę ciągle podnosić jakość.

Nigdy nie sądziłem że ktokolwiek w tak krótkim czasie może nauczyć mnie tak dużo.
Prowadzony krok po kroku do założonych celów.
Niedawno nie wiedziałem nic a dziś stąpam już po pewnym marketingowym gruncie.
Pewność i spokój jaki mi towarzyszy jest bezcenny.
Dziękuje Pawłowi i całej ekipie Marketing HERO.

Łukasz Samołajtis
Globmetal | Biokominki GMT

Bardzo profesjonalna obsługa. Polecili mi Pawla znajomi. Po 10 godzinach konsultacji nauczyłem się więcej o marketingu niż przez ostatnie 4 lata prowadzenia działalności w UK. Cold Emailing, SEO, Deeplinking, Archetyp Marki, Wizytówka Google, AI. Jak dla mnie mega gość z zapalem i wiedza na temat. Polecam każdemu kto chce osiągnąć kolejny poziom w rozwoju indywidualnym oraz biznesowym. 

Łukasz Koziarski
Umbrella Transfers Ltd

Pelen profesjonalizm. Firma marketing Hero to byl moj najlepszy wybor w calej mojej dzialanosci a przerabialem juz pare firm ktore specjalizuja sie w marketingu dla firm.
Jezeli ktos szuka doradcy marketingowego to szczerze moge polecic Marketing Hero

Najważniejsze rzeczy to: skuteczność, optymalizacja kosztów oraz naprawdę realne efekty sprzedażowe, które przynoszą wskazówki Pawła, które widzę również poprzez osoby, które do niego poleciłem. Marketing Hero – dziękuję.

Paweł to najlepszy ekspert w zakresie marketingu, sprzedaży i konsultingu – jest 100% profesjonalistą, świetnym sprzedawcą, trenerem rozwoju osobistego z najwyższej półki i po prostu fajnym człowiekiem. I co też ważne, Paweł zaraża pozytywną energią!!!

Artur Wikiera
Mówca motywacyjny, Autor 7 książek rozwoju osobistego, Ekspert TVN 24 Biznes i Świat
Paweł jest ekspertem z jakim wcześniej nie miałem przyjemności współpracować. Wykazał się ogromną wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta. Chodząca encyklopedia marketingu w połączeniu z niespotykaną kreatywnością.  Szczerze polecam.
Aleksander Maniowski
Smooth Financial Group

Kompleksowość, profesjonalizm, kompetencja, doświadczenie oraz długofalowa wizja sprawiają ze współpraca z Pawłem to nie tylko osiąganie swoich celów ale ekscytacja podczas wyznaczania kolejnych, większych, ambitniejszych!
Polecam w 100%

Wojciech Korus
Summit Ready

Współpraca z Pawłem to prawdziwa przyjemność. Zawsze podczas naszych rozmów z precyzją lasera trafiał w punkt, który mnie bolał i go rozwiązywał. Dzięki jego doradztwu dwukrotnie podwyższyłem swój dochód. Ogromna wiedza i wysoka kultura pracy. Nie polecam nikogo innego 😉

Wojciech Pałka
Wojciech Pałka Photography

Paweł zapewnił mi profesjonalne wsparcie marketingowe na najwyższym poziomie w cenach zbliżonych do konkurencji. Jego wiedza jednak była na o wiele wyższym poziomie w porównaniu do innych. Dzięki jego poradom rozwinąłem swój biznes i zacząłem działać na rynku w kolejnym kraju.

Daniel Domaradzki
Trener Mentalny

Paweł jest świetnym specjalistą w calościowym przygotowaniu do rozpoczęcia i prowadzenia swojego biznesu. Po miesiącach nietrafionej współpracy z różnymi 'miszczami marketingu’ wreszcie trafilem na kompetentnego specjalistę, przewodnika, mentora. Nie szukaj dalej, tylko wbijaj do Pawła! 🙂

Rafał Nowocień
Kreatywne Historie

Zdecydowanie polecam Pawła jako mentora marketingowego – jego metody są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale także łatwe do zastosowania w praktyce. Potrafi on w prosty i przystępny sposób przekazać skomplikowane koncepcje, co znacznie przyspiesza proces nauki i rozwój umiejętności marketingowych, sprzedażowych, osobistych, planowania i wielu innych. Jego podejście i wiedza są naprawdę godne polecenia każdemu, kto chce osiągnąć sukces

Paweł ma wiedzę, doświadczenie, zna się na rzeczy, jest bardzo pomocny, profesjonalny i korzystając z jego usług zawsze dostaniesz to czego oczekujesz. Paweł da Ci wszystko co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Szymon Dradrach
SOLO Financial Solutions

Paweł Szymków, jest osobą skuteczną i profesjonalną , która zawsze dotrzymuje słowa. Potrafi odnaleźć potrzeby drugiej strony. Dziękuję. Serdecznie polecam 🙂

Wiktor Juszkiewicz
Fotograf, przedsiębiorca.
Nasza współpraca z Pawłem trwa ponad rok.
Zanim poznałem Pawła straciłem dużo pieniędzy, miałem wrażenie ze nikt mnie nie rozumie.  To się zmieniło kiedy po roku istnienia mojej firmy podjąłem następna próbę zmian i wtedy trafiłem na Pawła, jego rozwiązania były strzałem w dziesiątkę, dziś wiem że to były dobrze zainwestowane pieniądze.
Za to bardzo dziękuję i polecam!
Daniel Rosiak
Przedsiębiorca.

Jeśli potrzebujesz specjalisty ds. marketingu i sprzedaży, polecam Pawła Szymków. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują, że otrzymasz więcej niż możesz się spodziewać. Dziś rozwijam działalność o nową branżę i już wiem, że dzięki współpracy z nim osiągnę sukces.

Michał Sikorski
Przedsiębiorca, Instruktor Tańca