fbpx

Nazywam się Paweł Szymków.

Kim jestem?
Strateg Marketingu oraz Trener Sprzedaży
Przedsiębiorca. Partner. Przyjaciel.

Jestem praktykiem i trenerem biznesu, od ponad 13 lat jestem przedsiębiorcą. Pomagam swoim klientom wdrażać sprawdzone strategie z zakresu marketingu i sprzedaży by zwiększać zyski w ich firmach. Jestem właścicielem agencji reklamy i drukarni wielkoformatowej w Wielkiej Brytanii.

Jako praktyk spędziłem łącznie ponad osiem tysięcy godzin na scenie podczas prezentacji handlowych, szkoleń i wystąpień.

Stale się kształcę, aby móc dostarczać Ci topową jakość usług z zachowaniem aktualnych trendów rynkowych.   W ciągu ostatnich 10 lat spędziłem łącznie ponad 300 dni na sali szkoleniowej podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając ekspercką wiedzę od najlepszych specjalistów z Polski i świata.

Dziś z sukcesem prowadzę swoje firmy w Polsce i Wielkiej Brytanii.  Dostarczam wyłącznie sprawdzone rozwiązania które osobiście sprawdziłem w praktyce w swoich firmach, oraz podczas współpracy z moimi klientami.

W biznesie popełniłem kilka mniejszych i większych błędów, ale dzięki nim dziś jestem mądrzejszy, silniejszy, a swoje doświadczenia przekładam na pomoc innym przedsiębiorcom.

Prywatnie jestem prze-szczęśliwym tatą Szymona i Tymona, a także mężem Agaty, uwielbiam dobrą kuchnię, sporty podnoszące adrenalinę,  a moją główną pasją poza robieniem biznesu,  jest Brazylijskie Jiu Jitsu, które praktykuję kilka razy w tygodniu.

“Biznes bez Marketingu, jest jak puszczanie oczka w ciemności, tylko ty wiesz co robisz.”

Co mówią o mnie inni?

Zadowolenie klientów to mój priorytet, docelowo również powód dlaczego chcę ciągle podnosić jakość.

Jeśli potrzebujesz specjalisty ds. marketingu i sprzedaży, polecam Pawła Szymków. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują, że otrzymasz więcej niż możesz się spodziewać. Dziś rozwijam działalność o nową branżę i już wiem, że dzięki współpracy z nim osiągnę sukces.

Michał Sikorski
Przedsiębiorca, Instruktor Tańca
Nasza współpraca z Pawłem trwa ponad rok.
Zanim poznałem Pawła straciłem dużo pieniędzy, miałem wrażenie ze nikt mnie nie rozumie.  To się zmieniło kiedy po roku istnienia mojej firmy podjąłem następna próbę zmian i wtedy trafiłem na Pawła, jego rozwiązania były strzałem w dziesiątkę, dziś wiem że to były dobrze zainwestowane pieniądze.
Za to bardzo dziękuję i polecam!
Daniel Rosiak
Przedsiębiorca.

Paweł Szymków, jest osobą skuteczną i profesjonalną , która zawsze dotrzymuje słowa. Potrafi odnaleźć potrzeby drugiej strony. Dziękuję. Serdecznie polecam 🙂

Wiktor Juszkiewicz
Fotograf, przedsiębiorca.

Paweł ma wiedzę, doświadczenie, zna się na rzeczy, jest bardzo pomocny, profesjonalny i korzystając z jego usług zawsze dostaniesz to czego oczekujesz. Paweł da Ci wszystko co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Szymon Dradrach
SOLO Financial Solutions
01

Wiedza

Pamiętaj, nie jestem od Ciebie lepszy, posiadam jedynie konkretną wiedzę i rozwiązania które pomogę Ci wdrożyć, abyś mógł usprawniać i przyspieszać procesy w swojej firmie, zarabiać więcej i osiągać założone rezultaty.

02

Doświadczenie

Odkąd pamiętam jestem przedsiębiorcą, mój dziadek zawsze mawiał „lepszy mały handelek, niż ciężki szpadelek” W myśl tej teorii od 20 lat robię wszystko by być najlepszym w tym co robię, a zdobyte doświadczenie wykorzystywać dla siebie i w pracy ze swoimi klientami.

03

Kreatywność

To co mnie wyróżnia to umiejętność widzenia i łączenia rzeczy które na pierwszy rzut oka są niedostrzegalne, od zawsze szukałem sposobów, by zrobić coś szybciej, lepiej, sprawniej. Jestem bombą kreatywności, potwierdzą to wszyscy którzy znają mnie bliżej.