Nazywam się Paweł Szymków.

Kim jestem?
Strateg Marketingu oraz Trener Sprzedaży
Przedsiębiorca. Partner. Przyjaciel.

Jestem praktykiem i trenerem biznesu, od ponad 13 lat jestem przedsiębiorcą. Pomagam swoim klientom wdrażać sprawdzone strategie z zakresu marketingu i sprzedaży by zwiększać zyski w ich firmach. Jestem właścicielem agencji reklamy i drukarni wielkoformatowej w Wielkiej Brytanii.

Jako praktyk spędziłem łącznie ponad osiem tysięcy godzin na scenie podczas prezentacji handlowych, szkoleń i wystąpień.

Stale się kształcę, aby móc dostarczać Ci topową jakość usług z zachowaniem aktualnych trendów rynkowych.   W ciągu ostatnich 10 lat spędziłem łącznie ponad 300 dni na sali szkoleniowej podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając ekspercką wiedzę od najlepszych specjalistów z Polski i świata.

Dziś z sukcesem prowadzę swoje firmy w Polsce i Wielkiej Brytanii.  Dostarczam wyłącznie sprawdzone rozwiązania które osobiście sprawdziłem w praktyce w swoich firmach, oraz podczas współpracy z moimi klientami.

W biznesie popełniłem kilka mniejszych i większych błędów, ale dzięki nim dziś jestem mądrzejszy, silniejszy, a swoje doświadczenia przekładam na pomoc innym przedsiębiorcom.

Prywatnie jestem prze-szczęśliwym tatą Szymona i Tymona, a także mężem Agaty, uwielbiam dobrą kuchnię, sporty podnoszące adrenalinę,  a moją główną pasją poza robieniem biznesu,  jest Brazylijskie Jiu Jitsu, które praktykuję kilka razy w tygodniu.

“Biznes bez Marketingu, jest jak puszczanie oczka w ciemności, tylko ty wiesz co robisz.”

Co mówią o mnie inni?

Zadowolenie klientów to mój priorytet, docelowo również powód dlaczego chcę ciągle podnosić jakość.

Szczerze polecam Pawła jako trenera w zakresie marketingu, sprzedaży i konsultingu – jest 100% profesjonalistą, świetnym sprzedawcą, trenerem rozwoju osobistego z najwyższej półki i po prostu fajnym człowiekiem. Mieliśmy okazję razem prowadzić kilka szkoleń i współpracować w formie B2B jak również razem szkoliliśmy się u najlepszych trenerów na Świecie, uczestniczyliśmy też razem w serii szkoleń w Polsce, które przerosły moje i nasze oczekiwania i przyniosły świetne efekty. Paweł ma świetny warsztat i olbrzymią wiedzę w zakresie sprzedaży i marketingu. Jest osobą godną zaufania, a wybierając udział w jego szkoleniach dostajesz gwarancję satysfakcji ze zdobytej wiedzy i nabytych kompetencji, szkolenia są prowadzone nietuzinkowo i nastawione na efekt, na realizację CELÓW, żadne ble, ble, ble, tylko to co działa, to co sam przerobił podczas tysięcy godzin pracy w terenie u „żywego” klienta. I co też ważne, Paweł zaraża pozytywną energią!!!

Artur Wikiera
Mówca motywacyjny, Autor 7 książek rozwoju osobistego, Ekspert TVN 24 Biznes i Świat

Jeśli potrzebujesz specjalisty ds. marketingu i sprzedaży, polecam Pawła Szymków. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują, że otrzymasz więcej niż możesz się spodziewać. Dziś rozwijam działalność o nową branżę i już wiem, że dzięki współpracy z nim osiągnę sukces.

Michał Sikorski
Przedsiębiorca, Instruktor Tańca
Nasza współpraca z Pawłem trwa ponad rok.
Zanim poznałem Pawła straciłem dużo pieniędzy, miałem wrażenie ze nikt mnie nie rozumie.  To się zmieniło kiedy po roku istnienia mojej firmy podjąłem następna próbę zmian i wtedy trafiłem na Pawła, jego rozwiązania były strzałem w dziesiątkę, dziś wiem że to były dobrze zainwestowane pieniądze.
Za to bardzo dziękuję i polecam, usługa jest na najwyższym poziomie, a Paweł zna się na pracy i widać ze praca sprawia mu przyjemność i jest robiona od serca ??
Daniel Rosiak
Przedsiębiorca.

Paweł Szymków, jest osobą skuteczną i profesjonalną , która zawsze dotrzymuje słowa. Potrafi odnaleźć potrzeby drugiej strony. Dziękuję. Serdecznie polecam 🙂

Wiktor Juszkiewicz
Fotograf, przedsiębiorca.
01

Wiedza

Pamiętaj, nie jestem od Ciebie lepszy, posiadam jedynie konkretną wiedzę i rozwiązania które pomogę Ci wdrożyć, abyś mógł usprawniać i przyspieszać procesy w swojej firmie, zarabiać więcej i osiągać założone rezultaty.

02

Doświadczenie

Odkąd pamiętam jestem przedsiębiorcą, mój dziadek zawsze mawiał „lepszy mały handelek, niż ciężki szpadelek” W myśl tej teorii od 20 lat robię wszystko by być najlepszym w tym co robię, a zdobyte doświadczenie wykorzystywać dla siebie i w pracy ze swoimi klientami.

03

Kreatywność

To co mnie wyróżnia to umiejętność widzenia i łączenia rzeczy które na pierwszy rzut oka są niedostrzegalne, od zawsze szukałem sposobów, by zrobić coś szybciej, lepiej, sprawniej. Jestem bombą kreatywności, potwierdzą to wszyscy którzy znają mnie bliżej.