fbpx

Doradztwo marketingowe

Próbowałeś kiedyś ułożyć kostkę Rubika? Czy wiesz że, aktualny rekordzista świata układa ją w mniej niż 4 sekundy? Jest to możliwe dzięki powtarzalnemu algorytmowi, bez jego znajomości ułożenie kostki to proces prawie niemożliwy.

W marketingu również są algorytmy które prowadzą do rozwoju biznesu, a dobrze zaplanowane działania marketingowe, ułożone w proces pozwolą Ci na szybsze,  łatwiejsze i  skuteczne osiąganie rezultatów! Skorzystaj już dziś z doradztwa marketingowego.

Doradztwo marketingowe uszyte na miarę Twoich biznesowych potrzeb.

Najlepsze strategie, skuteczne rozwiązania, sprawdzone narzędzia.
Spójna strategia skupiona na konkretnych celach,

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić, aby marketing w Twojej firmie przynosił realne rezultaty.  

pawel szymkow
marketing b2b

Strategia Marketingowa B2B

Marketing B2B ma swoją specyfikę i charakteryzuje się kilkoma różnicami w stosunku do branży B2C, główne różnice to czas trwania procesu zakupowego, ilość osób decyzyjnych, kwestia odpowiedzialności i ryzyko jakie ponoszą firmy z branży B2B, a także różne kanały dystrybucji.

Postaw na doradztwo marketingowe, wspólnie stworzymy strategię marketingową uszytą na miarę potrzeb Twojej firmy i grupy docelowej.

marketing b2c

Strategia Marketingowa B2C

Potrzebujesz strategii marketingowej która w oparciu o analizy rynku, grupy docelowe, szanse i zagrożenia czekające na każdym kroku, w sposób procesowy i przewidywalny wpłynie na Twoje wyniki sprzedaży oraz pomoże podjemować lepsze decyzje biznesowe?

Wieloletnie doświadczenie jako właściciel firm działających w sektorze B2C pomaga mi lepiej zrozumieć jego specyfikę i dostarczyć Ci w wielu obszarach najlepsze marketingowe doradztwo.

lejek marketingowy

Budowa lejków marketingowych

Nowoczesny marketing to nie tylko stosowanie kilku taktyk do wzbudzania zainteresowania. Skuteczny marketing polega na przekształceniu tego zainteresowania w różne formy zaangażowania, które następnie spowodują że klienci najpierw Cię polubią, potem zaufają i będą gotowi za zakup.

Zbudujmy razem, dopracowany plan podróży dla Twoich klientów. Konkretny plan działań marketingowych na każdym etapie lejka marketingowego.

monetyzacja marketingu

Generowanie leadów B2B

Generowanie leadów B2B to jeden z głównych celów skutecznego marketingu.

Stwórzmy razem najlepszy plan na to jak pozyskiwać nieograniczoną liczbę nowych klientów dla Twojej firmy. Jako doradca marketingowy z wieloletnim doświadczeniem pomogę Twojej firmie wybić się na tle konkurencji i mocno usprawnić wszystkie działania w obszarze marketingu Twojej firmy.

automatyzacje

Marketing Automation

Konsulting marketingowy pomoże Ci dobrać zestaw narzędzi i technologii, które automatyzują zadania marketingowe i poprawiają wydajność zespołów marketingowych.

Dobry konsultant marketingowy to taki który nie tylko stworzy najlepszą startegię, ale też pomoże dobrać najlepsze narzędzia i tak to zautomatyzować, aby proces pozyskiwania klientów odbywał się na autopilocie.

optymaliuzacja seo

Audyt i optymalizacja SEO

Audyt i sesje doradztwa marketingowego w zakresie SEO, pomogą określić najlepszą możliwą strategię, która w określonym czasie wpłynie na pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwania.

Otrzymasz konkretną strategię która pomoże Ci zoptymalizować Twoją stronę internetową, pod względem technicznym, doboru słów kluczowych, backlinków i przemyślanego planu na tworzenie treści. To wszystko uwzględniając działania konkurencji i aktualną sytuację w wyszukiwarkach internetowych.

audyt

Audyt marketingu

Czasem zanim zaczniesz planować wdrażanie nowych działań marketingowych, należy przyjżeć się temu co jest aktualnie i co zostało zrobione do tej pory w zakresie marketingu, to pomoże odpowiedzieć Ci na kluczowe pytania co należy zrobić w kolejnych krokach.

Chcesz wypromować firmę? Zależy Ci żeby komunikacja marketingowa Twojej firmy była spójna i docelowo przynosiła wzrost sprzedaży? Postaw na doradztwo marketingowe które pomoże Ci zrealizować cele Twojej firmy.

content

Content Marketing – Treści

Wiele osób tworzy treści w social media, jednak nie wiele osób wie jak przekonwertować treści w potencjalnych klientów i zbierać dane które możemy liczyć i generować z nich nowe leady.

Jest wiele powodów dlaczego content marketing jest tak ważny dla Twojej firmy, konsulting marketingowy pomoże Ci zrozumieć wszystkie z nich i przygotuje do stworzenia strategii marketingowej w oparciu o tworzenie wartościowych treści

profil klienta

Profil klienta i buyer persona.

Zarządzasz marketingiem? Prowadzisz dział marketingu? A może po prostu chcesz wziąć się na poważnie za marketing w Twojej firmie? Jeśli chcesz pozyskiwać więcej klientów, musisz zaczać od ich zrozumienia, tutaj z pomocą idzie określenie grupy docelowej, dokładne zorzumienie czym jest profil klienta i buyer persona.

Określenie specyfiki Twoich klientów to fundament działań marketingowych, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania promocyjne, dowiedz się kim jest Twój przyszły partner w biznesie.

web

Wsparcie w budowie strony internetowej

Strona w internecie to coś więcej niż poprawnie napisany kod, to przede wszystkim miejsce które ma dawać wartość, pozytywne doświadczenia i ma być źródłem wiedzy i początkiem podróży dla Twoich potencjalnych klientów.

Nie ma stron technicznie idealnych, ale jest cała masa takich które bez odpowiedniej strategii nie niosą żadnej wartości dla ich właścicieli. W tym przypadku konsulting marketingowy pomoże zrozumieć i wdrożyć plan dzięki któremu, odwiedzający staną się Twoimi klientami.

social media

Sprawne Social Media

Podejmując działania marketingowe w mediach społecznościowych warto skorzystać z doradztwa marketingowego, aby stworzyć jasną, przejrzystą i przede wszystkim spójną wizję tego jak ma być postrzegane przedsiębiorstwo, firma czy organizacja przez potencjalnych klientów.

W odniesieniu do Twoich celów, razem stworzymy najlepiej dopasowaną strategię która będzie realizowała ustalone założenia od pomysłu, aż do wdrożenia.

email marketing

Email Marketing

Chcesz wysyłać maile do swoich klientów? Jednorazowe kampanie, zautomatyzowane sekwenjce, albo regularny newsletter? Nie wiesz od czego zaczać? Skorzystaj z doradztwa marketingowego podczas którego skupimy się na konkretnej strategii, dobierzemy najlepsze narzędzia i zadbamy o najlepsze przygotowanie do wejścia w świat email marketingu.

Budowanie własnej bazy mailingowej i opracowanie strategii komunikacji ze swoimi klientami to jeden z najważniejszych procesów w skutecznym marketingu.

pomysl

Kampanie Kreatywne

Większość moich klientów która korzystała z doradztwa marketingowego ze mną, potwierdza że wartością dodaną do współpracy jest ponad przeciętna kreatywność i umiejętność praktycznego podejścia do tematu.

To co jest moją przewagą rynkową , nie będąc korporacyjną firmą doradczą to praktyczne i przede wszytkim kreatywne podejście do każdego przypadku swoich klientów.
Znam wzór na kreatywność dostępny do wykorzystania również przez Twoją firmę.

youtube icon

Youtube Marketing

Youtube to jedna z najczęściej używanych wyszukiwarek na świecie, a skoro tak to najwyższy czas na budowanie wizerunku swojej firmy również w tym kanale. Wizerunek eksperta, sprzedawca pracujący za darmo 24/7, a dodatkowo duża oszczędność czasu i pieniędzy to tylko niektóre z zalet prowadzenia własnego kanału na Youtubie.

Konsultacje Youtube dotyczą całości Twojej podróży, od doboru tematyki, sprzętu, stworzenia planera treści, przez sztukę wystąpień publicznych po analizę i promocję.

aplikacje

Narzędzie marketingowe

Podejmując działania marketingowe które mają wpłynąć na wzrost sprzedaży, przydadzą Ci się narzędzia, które niczym specjalne kody w grach komputerowych znacznie ułatwiają i przyspieszają osiąganie założonych celów.

Na większość działań marketingowych które sprawiają Ci trudność lub nie przynoszą oczekiwanych rezulatatów, na rynku prawie na pewno są gotowe rozwiązania na które nie tylko możemy liczyć, ale dają nam realną przewagę nad działaniami innych firm.

live video

Webinary i live video

Chcesz się komunikować, prowadzić szkolenia, lub sprzedawać w formie nagrań lub live video? Łącząc wiedzę techniczną, narzędziową i moje ogromne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej jestem w stanie kompleksowo przygotować Cię na wejście w świat webinarów i live’ów.

Konsultacje mają na celu wybranie najlepszej formy dopasowanej do Twoich potrzeb, oraz opracowanie najbardziej optymalnej strategii która przełoży się wyniki.

storytelling

Storytelling

Od określenia struktury identyfikacji, przez archetypy marki po pełną historię, która zabierze Twoich potencjalnych klientów w metaforyczną podróż po Twojej ofercie.

Tego typu doradztwo marketingowe to za każdym razem świetna frajda, zarówno dla mnie jak i dla klientów, wybierzemy się w świat opowieści która najlepiej opisze Twoją firmę, produkt lub usługę.

elementy gier

Grywalizacja

Elementy gier w marketingu, motywują, edukują i angażują do działań zaplanowanych dla Twojej grupy odbiorców.

Wspólnie zaprojektujemy kampanie w wykorzystaniem elementów frajdy jakie dają nam gry każdego dnia, mechanizmy gier wzmocnią Twoją relację z klientami i spowodują że będę mówili o Tobie jeszcze przez długi czas.

Dzięki doradztwu będziesz w stanie grać w biznes jak na kodach.
Aby być w miejscu które jest Twoim celem, wystarczy poznać rozwiązania, narzędzia i łącząc je z przemyślaną strategią, wejść na ścieżkę do rezultatów.