fbpx

Budowa systemu.

Nowoczesny marketing i sprzedaż są oparte o najnowsze narzędzia i trendy ze świata aplikacji usprawniających Twoje działania, ważnym krokiem do sukcesu jest ich sprawne wdrożenie.

Potrzebujesz usług z zakresu IT mających na celu usprawnienie procesów w Twojej firmie, oto co ja i mój zespół możemy dla Ciebie zrobić.

Budowa Systemu

Budowa systemu marketingowego, skupiona na celu, generowaniu ruchu, zwiększeniu sprzedaży i osiąganiu założeń kampanii marketingowej.

Budowa Stron

Budowa stron internetowych z wykorzystaniem różnych silników. Strony typu landing page, strony produktowe i usługowe, blogi i sklepy internetowe.

Wdrożenie CRM

Skuteczne zarządzanie i nadzorowanie procesu sprzedaży z pomocą CRM staje się znacznie prostsze. Jego odpowiednie wdrożenie i używanie usprawni i zoptymalizuje działania z zakresu marketingu i sprzedaży.

Szkolenia

Szkolenia certyfikujące ze sprawdzonych i najlepszych programów do wyboru lub uszyte na miarę Twoich potrzeb, dla Ciebie, Twojego zespołu, Twojej firmy.

Integracja

Integracja Twoich narzędzi ze sprawdzonymi rozwiązaniami marketingowymi w celu usprawnienia procesów w Twojej firmie.

Prowadzenie Marketingowe

Kompleksowa usługa mająca na celu promocję marki, zwiększenie zysków, ułożenie procesów. Specjalista do wynajęcia, superhero który przyjdzie i poukłada wszystko tak jak należy.

Konsultacje i Doradztwo

Masz konkretny problem do rozwiązania? Potrzebujesz porady, wiedzy lub strategii.  Popracujmy razem podczas bezpośredniej konsultacji online lub live.

Wdrożenie

Oprócz wiedzy co i jak zrobić, potrzebujesz również pomocy z wdrożeniem? Znając najlepsze narzędzia stworzę dla Ciebie proces który będzie się realnie przekładał na wyniki których oczekujesz.

Mentoring

Długofalowy program opieki mentorskiej dla chcących czegoś więcej i  zdecydowanych. Stały dostęp do wsparcia Twojego biznesu i Ciebie.  Program na min. 6 mies.

Usługa doradztwa uszyta na miarę Twoich biznesowych potrzeb.

Najlepsze strategie, skuteczne rozwiązania, sprawdzone narzędzia.
Spójna strategia skupiona na konkretnych celach.

Doradztwo w Marketingu

Skuteczne strategie i przemyślane działania w połączeniu z najlepszymi narzędziami i aktualną wiedzą pozwala stworzyć skuteczny plan działania skupiając się na konkretnych rezultatach.  Po prostu warto!

Doradztwo w Sprzedaży

Sprzedaż to znacznie więcej niż wyuczone formułki wypowiadane na spotkaniach podczas spotkań z klientami. Nowoczesna sprzedaż to proces który ma skupić się na spranym przeprowadzeniu klienta przez wszystkie etapy, aż po zakup i satysfakcję.

Budowanie Marki

Silna i spójna marka to idealne uzupełnienie całej strategii, samonapędzającej się machiny mającej na celu zwiększenie zysków, automatyzację procesów i profesjonalny wizerunek.

Jesteś zdecydowany na doradztwo?
Porozmawiajmy!

Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą i ustalimy wspólny plan dalszych działań i szczegóły współpracy.

Zamówienie doradztwa.

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wybierz opcję